Realizacje

Firma ASBUD KOMINKI z siedzibą w Radzyminie koło Warszawy, powstała w 1995 roku. Podstawową działalnością firmy jest budownictwo. W roku 2000 poszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania i montażu kominków z żeliwnymi i stalowymi wkładami grzewczymi. Do budowy kominków wykorzystujemy między innymi granit, marmur, trawertyn, marmur łupany, łupki kwarcytowe, piaskowiec, wapień, klinkier, kafle, kwarcyt i beton architektoniczny.Dodatkowo proponujemy wykonanie niektórych elementów ze szkła, drewna, metalu. Na przykład: szafki, półki, belki, filary, blaty.

Zapraszamy Państwa do naszego biura. Na miejscu ustalimy realizację Państwa projektu lub opracujemy z projektantem w czasie spotkania charakter obudowy, funkcje kominka i rodzaj wkładu.

___________________________________________________________________________________________________

Firma ASBUD KOMINKI w ciągu kilkunastu lat swojej działalności zrealizowała kilkadziesiąt projektów kominków. O ich stylu decydowały przede wszystkim indywidualne upodobania Klienta i charakter pomieszczenia. Wśród naszych realizacji znajdziecie Państwo obudowy w stylu klasycznymnowoczesnymrustykalnym i kaflowym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii kominków.